ALIEJUS

ALIEJUS

Dažnai mes, lietuviai, dairomės į tolimas šalis ieškodami ten to, kas mums būtų geriausia, bet nepastebime, kad geriausi dalykai yra visai čia pat, mums po nosimi. Štai kad ir rapsų aliejus, kuris labai dažnai saulėgrąžų aliejaus yra guldomas ant menčių, tačiau būtent jis yra Nr.1 Skandinavijos šalyse. Ne paslaptis, kad pavasarį geltonai pažydę rapsų laukai džiugina mūsų visų akis ir širdį, neveltui šis aliejus yra vadinamas šiaurietiškuoju alyvuogių aliejumi, kuris, anot KTU prof. D. Gruzdienės, savo maistine verte šiam aliejui ne tik prilygsta, bet jį kartais ir lenkia. Taigi, OBELIŲ RAPSŲ ALIEJUS – išmintingas pasirinkimas.

Sviesto skonis ir kvapas mielas kiekvieno lietuvio širdžiai, juk sviestu mama gardindavo vaikystėje košes, pamenate, kaip užkasdavome gabalėlį sviesto karštuose makaronuose ir laukdavome, kol prasidės sviesto potvynis? Turbūt dėl šios priežasties dauguma lietuvių kai kuriems kepiniams mieliau naudotų sviestą nei aliejų, bet sviestas greit pridega. OBELIŲ SVIESTO SKONIO ALIEJUS –  tai aliejus, kuris išsprendžia dilemą – galite kepti su aliejumi, o skonis bus šviežios grietinėlės sviesto.  Beje šis aliejus dėl savo aukštos degimo temperatūros tinka ne tik kepimui, bet ir gruzdinimui, įvairių padažų, pagardų, dietinių bei vegetariškų patiekalų gamybai.

Prisiminkime ne tik geltonus rapsų laukus, bet ir kitus, melsvai žydinčius puikius Lietuvos augalus – linus. Jų sėmenų aliejus vertinamas nuo pat senų laikų dėl savo retos ir ypatingo sudėties, jis itin naudingas mūsų organizmui. Kai tokie du aliejai talentingų technologų improvizacijoje sujungiami į vieną, gaunamas fantastiškas salotų ir mūsų organizmo draugas – OBELIŲ LINŲ SĖMENŲ IR RAPSŲ ALIEJUS. Kadangi linų sėmenų aliejus spaudžiamas šalto spaudimo būdu, todėl jis idealiai tinka salotoms ir padažams pagardinti.

Jei visgi jūsų namuose maloniausias kvapas – skrudintų saulėgrąžų ir jūsų šeima mėgsta patiekaluose šį po skonį – rinkitės OBELIŲ SAULĖGRĄŽŲ ALIEJŲ. Juk visų svarbiausia,  kad maistas, kurį gaminate, patiktų tiems, dėl kurių stengėtės ir plušote virtuvėje, juk retai gaminame tik sau, dažniausiai norime nudžiuginti tuos, kuriuos mylime! Mūsų misija, užtikrinti, kad naudodami kokybišką OBELIŲ ALIEJŲ tinkamai pasirūpinsite savo šeimos skaniais pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis.

OBELIŲ ALIEJUS – VISIEMS PATIKS!