SRIUBOS

SRIUBOS

 

Konservuotos sriubos tikras išsigelbėjimas, kai reikia greitai ir skaniai pavalgyti. Ir tai nė iš tolo nepanašu į greitąjį maistą. OBELIŲ KONSERVUOTOS SRIUBOS savo sudėtimi nenusileidžia naminėms sriuboms. Jose rasite ir mėsytės, ir bulvių gabalėlių, morkų ar burokėlių, priklausomai kokią sriubą išsrinksite. Ir jei vis dėl to turite laiko ir norite dar kažką papildomai pasigaminti, pabandykite mūsų rekomenduojamas bandeles prie atitinkamų sriubų. Garantuojame vakarienė pavyks tobulai.

OBELIŲ AŠTRI SRIUBA SU JAUTIENA – tai ašrumo ir mėsytės mėgėjams. Šioje sriuboje rasite visko: daržovių, mėsos ir puikų skonį.

OBELIŲ GULIAŠO SRIUBA – dar viena sriuba mėsos mėgėjams. Jeigu dar pasikeptumėte prie šios sriubos bandelių, patikėkite sotus būtumėte visą dieną.

OBELIŲ NAMINIAI BARŠČIAI – jie pelnytai pavadinti „naminiais“. Jei rengtume degustaciją „atspėk, kuri sriuba virta namuose“ ir padėjus du dubenėlius su „Obelių“ naminiais barsčiais ir mamos išvirtais, sunkiai atskirtumėte, kuri yra kuri. Tad pasirinkę šią sriubą, šypsositės iš malonumo dar ilgai.